Wykwintna i współczesna moda dla dam dojrzałych

Stylowa i nowoczesna moda dla dam dojrzałych
50-tka na karku to najlepszy czas do ponownej oceny osobistej garderoby.

o kobietach

Nasze ciała, twarze i styl życia zmieniły się na przestrzeni dziesięcioleci. Jednakże nasze wybory traktujące mody nie zawsze za tym nadążały. Mimo to zapomnij o sztywnych zasadach! Potrzebujesz tylko paru dyrektyw, by mieć olśniewający styl oraz czuć się porządnie we własnym, dojrzałym ciele. Poniżej mieści się główna lista fundamentalnych wskazówek dla kobiet, które pragną w tym wieku wyglądać elegancko, żwawo, młodzieńczo i przyzwoicie.

Co może się znaleźć w szafie damy dojrzałej?
Ciemne jeansy, najporządniej ze średnim stanem z obszywanym brzegiem pozostawiającym miejsce na botki to must have – tym o wiele bardziej, iż to alternatywa obuwia na poniekąd każdą okazję. Zakładając je upewnij się, iż jeansy odpowiednio przylegają (z niewielką rozciągliwością) do pośladków oraz bioder. W razie wymogu – załóż pasek. Czarne jeansy z prostymi nogawkami oraz średnim stanem to przyjaciel damy w każdym wieku, a już na pewno w szafie kobiety dorosłej.
Dobrana kurtka też powinna się znaleźć w Twojej szafie. Czerń jest najbardziej uniwersalna, jednakowoż należy również wziąć pod uwagę kolor granatowy i beżowy. Noś ją do dżinsów, spódnic, sukni, spodni – wszystkiego! Przyda Ci się w szafie też czarna ołówkowa spódnica – wybór uniwersalny, pierwszorzędny i zaskakująco pochlebny, bez względu na rozmiar. Noś ją na dowolną okazję i upewnij się, iż jest lekko ciągliwa oraz drapowana, lecz nie jest ciasna. W połączeniu z czarnymi rajstopami oraz botkami czy też lakierowanymi czółenkami będzie opisywać się modnie i szykownie.